Головна / Новини / Суспільство / Півтора мільйона рабів: українцям розповіли правду про роботу за кордоном

Півтора мільйона рабів: українцям розповіли правду про роботу за кордоном

Стало відомо, скільки громадян України змушені були покинути свою країну заради рабської праці за кордономЯк говориться в розслідуванні одного з українських телеканалів, за межами нашої країни вже працюють кілька мільйонів чоловік.
2,5 млн заробляють не в Україні, при цьому 1,5 млн з них – працюють нелегально і знаходяться в рабських умовах.

Нагадаємо, згідно з даними дослідження, яке провели на замовлення Міжнародної організації міграції, з 1991 року понад 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. Наша країна є однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.Наприклад, напередодні в Польщі стався гучний скандал. Роботодавець вивіз українку, яку паралізувало від інсульту, за межі робочого місця, кинув на лаві і викликав поліцію. Місцевим копам чоловік повідомив, що жінка напилася. Українку врятували, але вона до цих пір у важкому стані.
Читайте також  Жуткое мошенничество: на украинцев массово оформляют кредиты

Експерти відзначають, якщо людина працює нелегально, вона не може розраховувати хоч на якусь допомогу з боку держави і на захист з боку правоохоронних органів.

«Людина потрапляє в ситуацію, коли її потенційні роботодавці можуть не заплатити гроші. Коли вони можуть при будь-якому вдалому або невдалому збігу обставин просто заявити в місцеві контролюючі органи, і людини депортують», – констатує президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

Залиште свій коментар