Головна / Новини / Економіка / Платіть більше — отримуйте менше? “Київстар” придумав нові тарифи для українців

Платіть більше — отримуйте менше? “Київстар” придумав нові тарифи для українців

Стало відомо, що “Київстар” придумав нові тарифи для українців. Платіть більше — отримуйте менше, — схоже такий принцип нової політики від компанії мобільного зв’язку. Адже, те, що пропонує мобільний оператор, викликає багато запитань. Подробиці повідомляє Страна. ua.

З 1 жовтня користувачі мобільного зв’язку від Київстар будуть платити за свої розмови дорожче. Адже, у компанії повідомили, що тарифи змінюються. Щоправда, вигода тут лише на стороні оператора. Бо за ті ж самі гроші, які їхні клієнти платили раніше, українці отримають менше хвилин та мегабайтів.

Такі зміни у “Київстарі” називають новими пропозиціями. Їх всього п’ять, де плата становить від 75 до 300 гривень.
“При цьому тільки найдешевший тариф розрахований рівно на місяць, решта діють по 4 тижні. У разі своєчасної оплати абоненту пропонуються бонуси — мегабайти інтернету і хвилини. Однак, використовувати їх можна протягом 4 тижнів з моменту оплати, а приходять вони на рахунок протягом доби. Таким чином, користуватися ними поза умовами тарифного плану не вийде. Тим часом використані понад пакету послуги коштуватимуть клієнтам оператора досить дорого. Наприклад, 100 Мб інтернету обійдуться в 10 грн”, — йдеться у повідомленні.Що ж воно таке, нові тарифи від “Київстар”:

Київстар Комфорт — 75 грн/місяць (100 МБ, 30 хвилин на чужі мобільні і міські)

Раніше за ці ж гроші компанія віддавала в 20 разів більше трафіку (2000 МБ), а включені в пакет 30 хвилин можна було витратити ще і на дзвінки за кордон.

Спілкування без кордонів — 125 грн/4 тижні (3000 МБ, 30 хвилин на інші номери і за кордон)

Повного аналогу цього пакету в старій тарифній сітці оператора немає. Однак, раніше за 100 грн/4 тижні можна було отримати 4000 МБ і 60 хвилин спілкування з абонентами інших операторів.

Читайте також  ПриватБанк продадут: в Кабмине сказали, когда это будет

Розваги без кордонів — 175 грн/4 тижні (6000 МБ і 60 хвилин дзвінків)

Також в тариф включено безліміт на соцмережі та ряд музичних сервісів. Раніше за 150 грн/4 тижні “Київстар” віддавав 9000 Мб і 150 хвилин на дзвінки абонентам інших операторів і за кордон.

Відео без кордонів — 225 грн/4 тижні (9000 Мб, 90 хвилин і 90 SMS)

Плюс безлім на соцмережі та відеохостинг. Попередній аналогічний обсяг даних абонент отримував за 150 грн/4 тижні.

Максимальний Безлім — 300 грн/4 тижні (Безлімітний інтернет, 300 хвилин на міські номери та за кордон, 300 SMS)

Раніше аналогічний пакет коштував 225 грн/4 тижні. Причому в нього також був включений домашній інтернет. У новому тарифі такої опції немає. До слова, немає в ньому і ніяких інших бонусів.

У “Київстар” заявили, що старі тарифи ще деякий час будуть діяти для тих, хто був на них підключений до 1 жовтня. Але, як довго це триватиме — не повідомляється.

Платіть більше — отримуйте менше. Такий девіз озвучив один із операторів мобільного зв’язку в Україні.  Саме “Київстар” придумав нові тарифи для українців, які вигідні у першу чергу самому оператору мобільного зв’язку.

Залиште свій коментарLoading...