Головна / Новини / Суспільство / Польща обігнала Україну на десятиліття, вся надія на Зеленського: “Наші старики не живуть, а виживають”

Польща обігнала Україну на десятиліття, вся надія на Зеленського: “Наші старики не живуть, а виживають”

У вівторок, 12 серпня, відомий український блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook порівняв життя пенсіонерів в Польщі і в Україні.

Таким чином, Шнайдер надав деякі плюси пенсіонерів з Польщі в своєму пості. І, звичайно ж, Україна тут програє.

“Якщо пенсіонер, з яких-небудь причин, не може оплатити рахунки за використання послуг, держава повністю перекладає цю проблему на себе; багато польських авіакомпанії надають літнім людям пільги, оплачуючи більшу частину їх квитка; пенсіонерам надається повністю безкоштовна медична допомога і величезні знижки при відвідуванні приватних лікарських Кабінетів; всі 70-річні громадяни і старше, не платять за проїзд в автобусах міського сполучення і метро; літні люди можуть проходити санаторне лікування, оплачуючи лише невелику частину вартості путівки”, – пише Михайло.
І це ще не всі позитивні якості проживання людей похилого віку в Польщі.До того ж, він підкреслив, що наші сусіди поляки на бездомних тварин витрачають в три рази більше, ніж в Україні на пенсії наших старих і, таким чином, переганяють на цілі десятиліття. Ситуація плачевна і надія тільки на Зеленського.

“Наші сусіди поляки, які на початку 90-х років, приїжджали в Україну за продуктами і одягом, обігнали нас на десятиліття, з розвитку та рівнем життя. І я щиро сподіваюся, що наш новий президент, зможе розірвати це порочне Коло. І наші люди похилого віку, нарешті почнуть жити, а не виживати”, – закінчив Шнайдер.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Сенцова немає в живих: в РФ розповіли страшну версію