Головна / Новини / Культура / Помер відомий російський актор, фільми та серіали з його участю стали культовими

Помер відомий російський актор, фільми та серіали з його участю стали культовими

Помер відомий російський актор, йому було 68 роківПомер російський актор Андрій Невраєв, відомий за ролями в серіалах «Марш Турецького», «Каменська», «Закрита школа».
Артиста не стало у суботу, 14 квітня, проте про його смерть стало відомо широкій громадськості лише сьогодні. Похорон його відбудуться у вівторок, 17 квітня, о 12 годині в Ніколо-Архангельському крематорії. Причини смерті не називаються.

 Андрій Ремович Невраев народився 21 грудня 1949 року в Свердловську (нині Єкатеринбург). Він закінчив Свердловське театральне училище. Будучи студентом, грав у виставах Свердловського Тюгу. Потім працював в Омському і Новосибірськом театрах юного глядача. З 1990 року жив і працював у Москві (спочатку в театрі ім. М. Н.Єрмолової, потім у театрі п/р А. Джигарханяна, у Міжнародній Чеховської лабораторії)
Читайте також  В "Игре престолов" появятся новые персонажи

Перед смертю Невраев брав участь у театральних проектах, знімався в кіно, на телебаченні, працював на озвучании фільмів і телепередач. Знявся в таких фільмах і серіалах, як «Бідна Саша», «Прості істини», «Москва. Центральний округ», «Червона площа», «Штрафбат», «Загибель Імперії», «Цар», «Софія» та інших.

Залиште свій коментар