Головна / Новини / Світ / Померла колишня перша леді: вона була жінкою неймовірної рішучості, розуму і співчуття

Померла колишня перша леді: вона була жінкою неймовірної рішучості, розуму і співчуття

У вівторок, 17 квітня, у віці 92 роки померла колишня перша ледіНапередодні у екс-першої леді США Барбари Буш погіршився стан здоров’я, але її родичі вирішили не звертатися за додатковою медичної допомогою, натомість зосередивши увагу на “турботі про її комфорт”. Про це йдеться у заяві родини.
Барбара Буш боролася з хронічним обструктивним захворюванням легень та проблемами серцево-судинної системи протягом останніх років.

Вона була єдиною жінкою, в якої чоловік та син були президентами США. Буш була дружиною 41-го президента Джорджа Буша і матір’ю 43-го президента, Джорджа Вокера Буша. Її чоловік керував Білим домом з 1989 по 1993 роки, а її син – з 2001 по 2009-й.

Барбару Буш назвали “Срібною лисицею”. Вона була відома своїм білосніжним волоссями і тим, як люто захищала свою сім’ю.
 GREENVILLE, SC — FEBRUARY 19: Former first lady Mrs. Barbara Bush listens to her son, Republican presidential candidate Jeb Bush, at a campaign event February 19, 2016 in Greenville, South Carolina. The South Carolina Republican primary will be held Saturday, February 20. (Photo by Sean Rayford/Getty Images)

Як перша леді, з 1989 по 1993 рік, вона опікувалася проблемою загальної грамотності і заснувала фонд сімейної грамотності.

Читайте також  Спека битиме всі рекорди: метеорологи спрогнозували різку зміну клімату

У заяві на честь Барбари Буш, президент Дональд Трамп назвав її “захисницею американської сім’ї”

“Серед її найбільших досягнень було визнання важливості грамотності як фундаментальної сімейної цінності, яка вимагає підтримки і захисту”, – сказав Трамп.

“Її будуть довго пам’ятати за тверду відданість країні і сім’ї, обом з яких вона служила незмінно добре”, – додав він.

Син Барбари Буш Джеб написав: “Я виключно привілейований бути сином Джорджа Буша і виключно милостивоъ, товариськоъ, веселої, смішної, люблячої, жорсткої, розумної, витонченої жінки, яка була силою природи, відомою як Барбара Буш”.Мадлен Олбрайт, яка за президентства Білла Клінтона була першою жінкою, яка служила держсекретарем США, згадала Барбару Буш як “жінку неймовірної рішучості, розуму і співчуття, яка втілила кращі цінності Америки”.

У січні 2018 року Барбара та її чоловік Джордж відзначили 73-ту річницю весілля.Залиште свій коментар