Головна / Новини / Політика / Порошенко домовився з Путіним про масований удар по Україні: журналіст попередив про небезпеку

Порошенко домовився з Путіним про масований удар по Україні: журналіст попередив про небезпеку

Журналіст Олександр Дубинський спрогнозував плани поки що чинного гаранта Петра Порошенка після фіаско на президентських виборах.

Петро Порошенко

Відповідне відео він опублікував на своєму Уoutube-каналі.


“Порошенко готується підкласти усім нам одну величезну свиню – не лише Зеленському, а й усій Україні. Ось просто зараз олігарх Порошенко, кум Путіна Медвечук і сам Президент Росії Путін домовилися про паливний удар по Україні. Так Петро Порошенко хоче помститися Україні і українцям за те, що ми обрали майбутнє на чолі з Володимиром Зеленським”, – вважає Дубинський.

За інформацією журналіста, Петро Порошенко, Володимир Путін і його кум Віктор Медвечук збираються створити в Україні штучну паливну кризу.

Згідно із імовірним злочинним планом, Росія перекриє постачання палива в Україну, а за такий короткий термін команда Зеленського не зуміє налагодити поставки з Європи.

“Ви уявіть лише, якою худобою треба бути, щоб мститися своїй власній країні. Порошенко 5 років брехав, що Україна є незалежною від Росії, а тут виявляється, він вступає в змову з Путіним, щоб той насолив Україні і Зеленському. Військові кожен день вмирають, а ця скотина хоче залишити військових і всю країну без палива. Він брехав про те, що купував паливо в ЄС, а через 5 років виявляється, що паливо в Україну завозив Медвечук з Росії в змові з тухлим Порошенко” — говорить Дубинський.

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Таким чином Порошенко в змові з Медвечуком і Путіним хоче залишити країну без палива, щоб українці накинулися на Зеленського.

“За штучно створену кризу будуть дискредитувати Зеленського, якому одразу ж потрібно буде приймати якісь рішення – через місяць, після отримання булави. Це робиться для знищення рейтингу слуги народу, причому за наш із вами рахунок, адже платити доведеться українцям”.

Володимир Зеленський

“Якщо ми їх не доб’ємо – вони доб’ють нас ось такими штучними кризами та домовленостями з окупантами”, – резюмував Олександр Дубинський.

Залиште свій коментар

Читайте також  "Решено!" Зеленский определилися с ключевой должностью. Этого человека знают все