Головна / Новини / Політика / Порошенко підписав закон про “єдине вікно” на митниці

Порошенко підписав закон про “єдине вікно” на митниці

Президент Петро Порошенко підписав закон щодо запровадження “єдиного вікна” на митниці.

Про це повідомляє в суботу прес-служба президента.

Законом вносяться зміни до Митного кодексу та низки законів України в частині спрощення нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.“Це прозоре і відкрите вікно для суб’єктів господарювання, відкрите для бізнесу, відкрите для інвестицій і точно покращить інвестиційний клімат в державі”, – наголосив президент.
У прес-службі зазначають, що реалізація закону дасть змогу повноцінно запровадити механізм “єдиного вікна” шляхом оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України, що прискорить процес проведення експортно-імпортних операцій та, відповідно, поліпшить інвестиційну привабливість і рейтингові показники України, такі як Doing Business та Індекс ефективності логістики.

Читайте також  “Сьогодні найтрагічніший день в історії України”: Бойко про створення Помісної церкви

Нагадаємо, відповідний законопроект щодо “єдиного вікна” №7010 було прийнято Верховною Радою 5 липня, але 27 липня було накладено вето президентом України.

Питання викликали зміни до законів “Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу” та “Про державну підтримку сільського господарства України”.

Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів бюджету.

6 вересня Рада з другої спроби ухвалила закон про “єдине вікно” на митниці.

 

Залиште свій коментарLoading...