Головна / Новини / Суспільство / Порошенко вразив соцмережі несподіваним вчинком в Києві: в такому вигляді президента українці ще не бачили (відео)

Порошенко вразив соцмережі несподіваним вчинком в Києві: в такому вигляді президента українці ще не бачили (відео)

Президент Петро Порошенко здивував соціальні мережі несподіваним вчинком під час великого мітингу під Адміністрацією президента в Києві.

Глава  держави  вийшов на балкон своєї адміністрації і був настільки зворушений величезною кількістю людей, які висловлюють йому свою підтримку, що на емоціях вихопив у телеоператора камеру і почав знімати натовп власноруч, пише Діалог.ua.

Зазначений епізод потрапив на відео журналістів “Радіо Свобода”.Читайте також  З Днем Незалежності, Україно: привітання у прозі та віршахОчевидці повідомляють, що величезний натовп прихильників президента прийшов під стіни Адміністрації президента з плакатами “Спасибі!”, “При цьому Президентові я заговорив українською”, “Спасибі, мій президент”.

Порошенко вийшов привітати своїх прихильників разом з дружиною і був настільки радий і зворушений, що, піддавшись емоціям, зробив невластивий для себе вчинок.

Залиште свій коментарLoading...