Головна / Новини / Порошенко заявив про вирішення важливого державного питання

Порошенко заявив про вирішення важливого державного питання

Церква і православний український народ отримують нового лідера, проте, церква залишається незалежною від держави, заявив глава країни.

З інтронізацією митрополита Епіфанія є вирішеним важливе державне питання. Про це в неділю, 3 лютого, заявив Президент України Петро Порошенко виступаючи після церемонії інтронізації в соборі Софії Київської.

“Інтронізація предстоятеля Православної церкви України символізує, що божим промислом це велике державне питання вирішено”, – зазначив глава держави.


Разом з тим, Порошенко підкреслив, що в Україні не буде державної церкви.

“Зареєстрована українська церква згідно з Конституцією України є незалежною від держави. В Україні не буде державної церкви. Цей принцип залишиться непорушним”, – заявив Порошенко.

Читайте також  "Потрібно закінчувати цю війну": Зеленський зробив заяву про зустріч з Путіним

Він привітав Епіфанія від себе, від першої леді Марини Порошенко, від сім’ї і всіх українців. Також Порошенко подякував усім причетним до створення ПЦУ – зокрема, депутатам Верховної Ради і особисто спікеру парламенту Андрію Парубію, українському уряду.

Також Порошенко зазначив, що інтронізація предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Епіфанія означає, що Церква і православний український народ отримують нового лідера.

“З Його Блаженством пов’язані тепер великі надії багатьох людей. Вірю, що вони виправдаються”, – додав Порошенко.

Залиште свій коментарLoading...