Головна / Новини / Суспільство / Потрібен максимальний репост! Рідні просять врятувати життя маленькій Світланці з Тернополя

Потрібен максимальний репост! Рідні просять врятувати життя маленькій Світланці з Тернополя

Навіть вісім місяців не виповнилося на той час Світланці Гарматюк з Тернополя, як лікарі поставили їй страшний діагноз. Рідні не переставали вірити в одужання дитини і завдяки небайдужим людям зібрали необхідну для лікування суму. Але нещодавно у малечі виявили пухлину мозку.

Коштів на подальше лікування маленької Ланочки вкрай не вистачає, адже вона вже пережила безліч процедур і хіміотерапію, які вартували чималих коштів. В Україні оперувати дитину медики не беруться. Погодилася допомогти турецька клініка, але лікування закордоном страшенно дороге, пише «Тернополяни».

Читайте також  Відомий пропагандист Кремля показав фото і відео з Києва: українці в гніві

Рідні Світланки Гарматюк просять знову відгукнутися добрих людей, яким небайдуже чуже горе. Вони мріють побачити свою дитину здоровою, щасливою та усміхненою. Тому просять надсилати кошти на рахунок матері дівчинки: 5167 9856 6040 3544 (Гарматюк Соломія). Кожна ваша гривня – це шанс на світле майбутнє малечі, яка лише почала жити. Допоможемо разом!

Залиште свій коментарLoading...