Головна / Новини / Суспільство / Потрібен максимальний репост! Рідні просять врятувати життя маленькій Світланці з Тернополя

Потрібен максимальний репост! Рідні просять врятувати життя маленькій Світланці з Тернополя

Навіть вісім місяців не виповнилося на той час Світланці Гарматюк з Тернополя, як лікарі поставили їй страшний діагноз. Рідні не переставали вірити в одужання дитини і завдяки небайдужим людям зібрали необхідну для лікування суму. Але нещодавно у малечі виявили пухлину мозку.Коштів на подальше лікування маленької Ланочки вкрай не вистачає, адже вона вже пережила безліч процедур і хіміотерапію, які вартували чималих коштів. В Україні оперувати дитину медики не беруться. Погодилася допомогти турецька клініка, але лікування закордоном страшенно дороге, пише «Тернополяни».
Читайте також  В Украине разрешили открыть продуктовые рынки при соблюдении трех условий


Рідні Світланки Гарматюк просять знову відгукнутися добрих людей, яким небайдуже чуже горе. Вони мріють побачити свою дитину здоровою, щасливою та усміхненою. Тому просять надсилати кошти на рахунок матері дівчинки: 5167 9856 6040 3544 (Гарматюк Соломія). Кожна ваша гривня – це шанс на світле майбутнє малечі, яка лише почала жити. Допоможемо разом!

Залиште свій коментар