Головна / Новини / Світ / “Поженемо Януковича на танку до Києва!” Жириновський вибухнув маревними погрозами Україні

“Поженемо Януковича на танку до Києва!” Жириновський вибухнув маревними погрозами Україні

Скандальний російський політик Володимир Жириновський заявив, що Росія повинна посадити експрезидента-утікача Віктора Януковича на танк і відправити до Києва. Там він нібито безперешкодно зможе оголосити про приєднання України до Російської Федерації.

Жириновський переконаний, що зараз окупанти припускаються тих самих помилок, що і під час війни в Афганістані, позбавляючи себе можливості захопити всю територію країни. Нахабними імперськими планами він поділився на своєму Telegram-каналі.
“В Україні ми повторюємо помилки Афганістану. У 1979 році Інститут сходознавства дав позитивний аналіз можливого введення військ в Афганістан. Ввели і загрузли там на 10 років, відносини з усім ісламським світом зіпсували і пішли, нічого не досягнувши. Який кінцевий результат? Негативний! В Україні те саме”, – обурився депутат нелегітимної Держдуми.Скандальний лідер ЛДПР також висловив невдоволення у зв’язку з тим, що у 2014 році Росії вдалося окупувати тільки Крим і частину Донбасу. Він назвав це половинчастими діями.

Читайте також  Назван самый богатый человек в истории

“Якщо почали дії – доводьте до кінця. Я б усю Україну звільнив. Януковича на танк посадив би і гнав до Києва. А у “звільненій” столиці він оголосив би про возз’єднання України з Росією. Він мав повне право на це, він законно обраний президент України, ніхто і слова не сказав би. А ми влізли, війна на Донбасі почалася і ніякого руху вже п’ять років. 13 тисяч росіян загинули нащо? Заради чого?” – вибухнув маразматичними висновками Жириновський, цинічно назвавши загиблих у війні українців росіянами.

Залиште свій коментарLoading...