Головна / Новини / Світ / Пожежа в Кемерово: директор ТЦ розповіла, хто закрив дітей в кінотеатрі

Пожежа в Кемерово: директор ТЦ розповіла, хто закрив дітей в кінотеатрі

Розпорядження про закриття дверей кінотеатру в торговому центрі “Зимова вишня” в Кемерово, де в результаті пожежі загинули 64 людини, не було.

Про це заявила журналістам в суді керуюча ТЦ Надія Судденок, переклавши відповідальність на співробітників закладу, передає “РИА Новости“.

“Ніякого розпорядження про закриття дверей кінотеатру не було. Якщо це зробив конкретний співробітник, то це була його особиста недбалість, за яку він повинен нести відповідальність… У нас були безбілетники, і їх просто не пускали в зал. Ніколи ніякої боротьби з тим, що хтось вривається в кінозали, не було”, – сказала вона.


За її словами, двері виявилися закриті через технічні неполадки. При цьому Судденок підкреслила, що дане питання не відноситься до її обов’язків.

“Обидва контролера кінотеатру в той день – Болотенко Олеся і Наймушина Наталя – повідомили мені, що вивели всіх людей і самі живі і здорові”, – розповіла вона.

Читайте також  "Троя": У Кремля був план дестабілізувати ще один регіон України

“Розраховую на те, що суд доведе мою невинуватість. Якби я знала причини на 100%, я б знала, хто до цього причетний. Якщо технічна неполадка, то винні люди, відповідальні за це. Якщо є недбалість співробітника, то це його персональна відповідальність”, – додала вона.

Раніше глава Следкома РФ Олександр Бастрикін, повідомив, що слідчі з’ясовують, з якої причини двері в кінозалах ТЦ були закриті. Він припустив, що, можливо, так боролися з безбілетниками.

За фактом пожежі в ТЦ порушено кримінальну справу, до 29 березня затримані керуюча ТЦ “Зимова вишня” Надія Судденок, технічний директор компанії-власника ТЦ (ВАТ “Кемеровський кондитерський комбінат”) Георгій Соболєв, керівник компанії “Системний інтегратор”, яка була розробником системи протипожежної безпеки в ТЦ “Зимова вишня”, Ігор Полозіненко і співробітник “Системного інтегратора”, який відповідав за монтаж і справність пожежної сигналізації в ТЦ, Олександр Нікітін.

Залиште свій коментарLoading...