Головна / Новини / Суспільство / Продавці та покупці вибирають Avtopro.ua за зручний каталог автозапчастин

Продавці та покупці вибирають Avtopro.ua за зручний каталог автозапчастин

Від чого залежить ефективність інформаційного каталогу? Перш за все, це швидкість реакції покупця на конкретну пропозицію. Для продавців та власників торгових майданчиків важливі унікальні варіанти розміщення інформації. В обох випадках каталог запчастин вирішує такі проблеми:

  1. Розподіл великого обсягу даних за допомогою системи категорій, підкатегорій, алфавітних фільтрів.
  2. Постійна синхронізація оновлюваних даних, включаючи кодування, технічні описи, креслення, план-схеми і т.д.
  3. Використання реальних кодувань, як для автомобіля в цілому, так і для окремої запчастини

Можливості каталогу запчастин для покупців

На відміну від стандартного магазина покупці маркетплейсу Avtopro.ua отримують доступ не тільки до текстового опису автозапчастини, але і більш актуальної інформації. Перш за все, це ілюстративний матеріал:

  • детальні схеми автомобіля в декількох розрізах;
  • креслення окремих механізмів, технічних модулів;
  • план-схеми запчастини та її компонентів.Також ви можете зустріти відеоогляди з описом конкретної деталі і способами її установки. Вся інформація детально розшифровується і пояснюється. Тільки на маркетплейсі Avto.Pro ви зможете побачити креслення деталі з понятими виносками і описами, розташованими внизу картинки.Зверніть увагу, переклади технічних описів і окремо взятих понять, узгоджуються з чинною термінологією, прийнятої в нашій країні. Спочатку каталог створений для конкретної цільової аудиторії – професійних і початківців автолюбителів. Отже, Ви не знайдете в описі товару, незрозумілих слів і незрозумілих описів на іноземних мовах.

Читайте також  В Украине цены поползли вверх: что изменилось

Можливості інформаційного каталогу запчастин для продавців

Покупці і власники торгових майданчиків охоче користуються можливостями каталогу запчастин Avtopro.ua. Така популярність виникла завдяки таким якостям:

  1. Можливість розміщувати і формувати готові пропозиції – інформаційна цінність в поєднанні з актуальними цінами, і контактними даними продавців.
  2. Можливість оновлювати дані як вручну, так і автоматично за допомогою модулів синхронізації 1С.
  3. Автоматичне відсіювання неактуальних кодувань за характеристиками запиту. Не потрібно копіювати один і той же код для декількох категорій. Система автоматично розподіляє введені кодування згідно із заданими параметрами.

Ще один важливий момент – древообразная структура каталогу. На маркетплейсі автозапчастин Avtopro.ua використовується «інформаційне дерево», що складається з 4 кроків. Пошук товару починається з введення основних і додаткових характеристик автозапчастини та закінчується контактними даними клієнта і посиланням на його ресурс (в крайньому випадку, діючу адресу складу або офісу).

Користуючись інформаційним каталогом  Avtopro.ua, клієнт отримує не картка товару з технічним описом, а готове пропозицію, включаючи список цін, ілюстративний матеріал, контактні дані продавця і актуальну кодування деталей.

Залиште свій коментарLoading...