Головна / Новини / Світ / Просив відремонтувати школу: у Росії силовики звинуватили першокласника в участі у несанкціонованій акції протесту

Просив відремонтувати школу: у Росії силовики звинуватили першокласника в участі у несанкціонованій акції протесту

Батькам збираються виписати штраф в 30 тисяч рублів.Оренбурзького першокласника звинувачують в участі в несанкціонованому мітингу. Він разом з іншими учнями тримав невеликий плакат з проханням відремонтувати школу.
Його батькам тепер загрожує штраф в 30 тисяч рублів.

Про це розповіла мати хлопчика Світлана Петрова, пише видання “Підйом”.

“Це був останній дзвінок. Батьки всіх дітей підтримали це. Першокласники були з плакатами, там весь клас тримав. Потім до нас поліція приїжджала, опитувала нас. Штраф загрожує за участь дитини. Я думаю, що це несправедливо, неправильно. Ми не мітингували, не вимагали, ми просили. Таких коштів на штраф у мене, звичайно, немає. Але обіцяли люди допомогти, всім селом будемо складатися”, – розказує мама першокласника.
Читайте також  Юлію Скрипаль виписують з лікарні – ЗМІ


Колу в селі Олександрівка закрили в минулому році через аварійний стан. Весь цей час діти були змушені навчатися у маленьких приміщеннях колишнього інтернату. Водночас на виступ з плакатами, за словами Світлани Петрової, батьки зважилися через інформацію про те, що учнів возитимуть в сусіднє село за 28 км.

Залиште свій коментар