Головна / Новини / Суспільство / Психологи зі стосунків – чому зростає їхня популярність?

Психологи зі стосунків – чому зростає їхня популярність?

У сучасному світі психолог по відносинам – це фахівець, який добре освічений, має великий життєвий досвід, має високу кваліфікацію, постійно її підвищує, проходячи особистісну психотерапію.Це професіонал, здатний створити для будь-якого клієнта такі умови, коли він самостійно приходить до розуміння та осмислення кризової ситуації та наявних проблем для того, щоб надалі не робити таких помилок.
Гарний психолог допоможе пацієнту подивитися на власні поступки і ситуацію, що склалася з боку, надасть допомогу в розборі проблем і знаходженні відповідей на будь-які питання. Спільна робота дасть можливість клієнту вирішити психологічну дилему та знайти правильний напрямок, який допоможе подолати кризу.

Досвідчений і кваліфікований фахівець ніколи не лізе в душу, не випитує у пацієнта підноготну, його головна мета – вислухати людину, дати їй виговоритися та озвучити рекомендації щодо усунення проблем.

У сьогоднішньому світі відвідування психолога перестав бути чимось незвичайним. Реалії сьогоднішнього дня і шалений ритм життя, особливо в таких мегаполісах, як Київ, Лондон, Берлін чи Париж, роблять консультації психолога просто необхідними. Адже негативний настрій, неврівноваженість, душевні переживання, нездатність розважливо і розумно оцінити проблеми можуть стати причиною прийняття неправильних рішень, які вплинуть на благополуччя в майбутньому.


Актуально це і для українських заробітчан. Так, провідний вітчизняний психолог по відносинам у Європі Алла Янсонс не тільки здійснює прийом у своєму кабінеті в Києві та Лондоні, але й проводить консультації по телефону та в режимі онлайн зі скайпу.

У чому полягає допомога психолога?

Фахівець надає консультації з сімейних питань, рекомендації щодо виховання дітей, з гармонійних відносин з навколишніми та протилежною статтю. Пацієнт може розповісти йому про будь-які проблеми, настирливі страхи, потрясіння, сумніви, що терзають душу і багато іншого. Спеціаліст допоможе правильно розставити пріоритети, спільно з клієнтом виявить причини наявних проблем та дасть рекомендації щодо їх вирішення.

Спираючись на багаторічний досвід та свій професіоналізм, психолог у відносинах дозволить людині зазирнути у свій внутрішній світ.  • що слід зробити, щоб стати щасливим і жити в коханні;
  • як правильно вибудовувати відносини з оточуючими людьми та світом загалом;
  • як позбутися стресу та важких переживань, які були в минулому;
  • як упорається з нав’язливими страхами;
  • що потрібно змінити в собі, щоб стосунки з рідними та друзями ґрунтувалися на гармонії та взаєморозумінні;
  • як досягти успіху у професійній діяльності, незалежно від того, працює людина на будівництві в Польщі чи в клініці проктології Києва, як звичайний ФОП, готельєр, фахівець вектор терапії чи представник будь-якої іншої професії.
  • як здійснити намічене та рухатися до мети, долаючи виникаючі перепони та труднощі.
Читайте також  “Брате, привіт. Не знаю російської, тому пишу через гугл-перекладач.” Майкл Щур дав жорстку відповідь Юрію Дудю на його скандальний пост

Під час консультації фахівець допоможе позбутися образ з минулого, упорядкувати думки, оскільки саме безлад у голові та душевні негаразди, які накопичуються з віком, не дають досягти успіхів і створюють багато проблем. Необхідно просто дати можливість психологу по відносинам позбавити себе непотрібного внутрішнього «сміття» і в спільній роботі переосмислити життєві цінності.

Чому люди звертаються до психолога онлайн?Звичайна людина, як правило, не в змозі захистити себе від негативного впливу стресових ситуацій. Наприклад, вона отримала моральну травму від несправедливого пониження на посаді або від підлого вчинку близької людини, але зовні залишається спокійною й байдужою. Насправді ж під байдужістю ховаються бурхливі переживання, які можуть спричинити психічний розлад, а нерідко й порушення фізичного здоров’я.

У подібних ситуаціях, навіть якщо ви на заробітках за кордоном, слід негайно звернутися до відчизняного психолога по відносинам, а не доводити себе до стану апатії, серцевих захворювань, гіпертонії, безсоння та інших негативних проявів стресу.

Якщо немає можливості відвідувати фахівця особисто, можна поговорити з ним за телефоном +380730516707 або скайпом в режимі онлайн.

Джерело: офіційний сайт психолога по відносинам Алли Янсонс www.jansons.com.ua

Залиште свій коментар