Головна / Новини / Політика / Пушилін виступив з екстреною заявою через ЗСУ

Пушилін виступив з екстреною заявою через ЗСУ

Ватажок “ДНР” Денис Пушилін оголосив про те, що Україна спільно з США і Великобританією готує масштабну військову операцію, пише Обозреватель.

Як передає один з ресурсів окупантів його слова, американські фахівці вже нібито підготували оброблені бойовими отрутами осколки снарядів для майбутніх бойових дій.
Терорист заявив, що метою операції є нібито “надання правдоподібності звинуваченням “ДНР” і Росії”. Також він знову вирішив налякати мирне населення Донбасу, заявивши, про “масові людські жертви”.“Операція координується військовими аташе та кадровими представниками спецслужб США і Великобританії. Західні військові розвідники на підставі відпрацьованої в Сирії методики вже розписали для київського режиму план дій”, — заявив окупант.

Читайте також  В Париж прибыл Зеленский: появилось видео

Він також вибухнув твердженням про те, що в Україні нібито створюється аналог сирійських “Білих касок”, які за задумом західних партнерів Києва повинні фіксувати наслідки отруєння населення і фальсифікувати відеоматеріали, які “доводять причетність до антигуманних акцій сил ополчення і Росії”.

Залиште свій коментарLoading...