“Пухка, як місяць”: у КНДР критикують зовнішність доньки Кім Чен Ина, бо людям не вистачає їжі – ЗМІ

“Пухка, як місяць”: у КНДР критикують зовнішність доньки Кім Чен Ина, бо людям не вистачає їжі – ЗМІ

Громадяни Північної Кореї обурені зовнішнім виглядом доньки їхнього лідера Кім Чен Ина.

Громадяни Північної Кореї, які голодують, розкритикували 9-річну Кім Джу Ае – доньку Кім Чен Ина за те, що вона “пухка, як місяць” та відрізняється від пересічних дітейі людей, які не можуть їсти тричі на день через брак їжі.

Про це пише видання The Daily Mail.Така реакція в країні виникла після того, як експерти країни озвучили прогнози, що Північній Кореї цього року не вистачатиме 1 мільйона тонн зерна, що становить близько 20% її річної потреби.

Анонімне джерело повідомило ЗМІ, що людей “розлютило”, коли вони побачили по телевізору, як офіційно названа “улюблена дитина” Північної Кореї “їсть і добре живе”.“Вона, мабуть, так добре їсть, її обличчя таке біле й пухке, як місяць”, – кажуть люди.

Оскільки більшість людей у Північній Кореї не можуть харчуватися повноцінно, їхні риси обличчя значно відрізняються від вигляду доньки лідера КНДР.

Джерело повідомило, що люди були “розгнівані”, коли бачили, як “пухке біле обличчя” дитини Кім Чен Ина так часто з’являється в пропагандистських роликах, тоді як діти “пересічних людей” часто залишалися без їжі.

Остання офіційна поява Кім Джу Ае на публіці відбулася разом з її батьком та іншими високопосадовцями партії на відкритті нової вулиці в Пхеньяні 25 лютого 2023 року.

Це була її сьома офіційна публічна поява відтоді, як її вперше побачили на випробуванні міжконтинентальної балістичної ракети в листопаді 2022 року, що викликало певні припущення, що її, можливо, готують до керівництва династії Кім.Як пише ЗМІ, північні корейці також критикували “розкішний одяг” Кім Джу Ае та лицемірство, коли інших карають за наслідування “капіталістичної культури” шляхом дотримання модних тенденцій.

Залиште свій коментар