Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Росія біля кордону з Україною підняла в небо військову авіацію: відео

Росія біля кордону з Україною підняла в небо військову авіацію: відеоРосійські війська почали масштабні навчання в окупованому Криму та на Кубані. У Ростовській області та Краснодарському краї в небі вже помітили військові вертольоти та літаки.

Джерело: 24 канал


Так, над Ростовським регіоном помітили одразу кілька літаків, які летіли один за одним. У Краснодарському краї 31 березня теж на відео зняли російські вертольоти над житловими будинками.

Яку авіацію використовує Росія

Як пише Defense Express, під час навчань Росія збиралась залучити понад 150 вертольотів армійської авіації. Наприклад, на кримському полігоні Опук мали розмістити 40 військово-транспортних Мі-8АМТШ, які взаємодіятимуть з ударними Мі-28Н, Ка-52 та Мі-35.

 


 

Що кажуть прикордонники

Спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив “Новинам Донбасу“, що Україна не зафіксувала російську авіацію безпосередньо біля кордону країни, але політ міг бути на певній відстані.

Що відомо про російські військові навчання

  • Росія проводить “контрольну перевірку військ” Південного військового округу. Загалом буде понад 50 навчань включно із полковим рівнем. Для цього залучать інженерні підрозділи з понтонною технікою, механізованими ТММ-500, машинами розгородження ІМР-3М та шляхопрокладачі БАТ-М та авіацією.
  • Важливо, що навчання відбуваються в окупованому Криму та на Кубані, тобто поруч з кордоном.
  • У Ставропольському краї російська армія використовувала комплекси РЕБ “Борисоглебск-2” та “Житель”. Також на Кубані відбулися нічні навчання для ударів оперативно-тактичними комплексами “Іскандер”.

 

Залиште свій коментар

Читайте також  В Україні з в’язниці звільнився справжній звір, новою жертвою стала маленька дівчинка