Головна / Новини / Економіка / Розенко розповів про “шалений ріст зарплат”: Україна на порозі економічного дива

Розенко розповів про “шалений ріст зарплат”: Україна на порозі економічного дива

Економіка України зростає більш швидкими темпами, ніж прогнозували міжнародні фінансові інститути.

Про це повідомляє “Хвиля“.

Зокрема, віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відзначив, що мінімальна заробітня плата в Україні постійно збільшується, що означає значне зростання економіки.

“Ще три роки тому мінімальна заробітна плата в Україні становила 50 доларів, а сьогодні вона зросла вже втричі. Тобто українська економіка зростає більш швидкими темпами, ніж нам прогнозували міжнародні фінансові інститути”, – зазначив Розенко.Він додав, що ще у 2013 році МВФ прогнозував, що Україна зможе відновити всій економічний потенціал лише у 2022 році.
“Але вже сьогодні ми можемо сказати, що рівень заробітних плат в 2019 році в доларовому еквіваленті досягне докризового, довоєнного 2013 року”, – сказав він.

Разом з тим варто відзначити, що серед українських міністрів найвищу зарплату за січень отримав глава Міноборони Степан Полторак – 81,1 тисячі гривень. А серед голів фракцій і груп у Верховній Раді найбільші зарплати у січні були в голови фракції “Блоку Петра Порошенка” Артура Герасимова, голови фракції “Народний фронт” Максима Бурбака та лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Серед членів Кабміну наступні у зарплатному рейтингу – міністр фінансів Оксана Маркарова з зарплатою у 73,8 тисячі гривень і міністр закордонних справ Павло Клімкін з місячним заробітком у 63,9 тисячі гривень.

Найменші зарплати у січні серед міністрів одержали міністр юстиції Павло Петренко – 25,9 тисячі гривень, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш – 18,1 тисячі гривень та міністр інформаційної політики Юрій Стець – 16,8 тисячі гривень.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман за січень заробив 37,4 тисячі гривень на посаді.

З приводу голів фракцій та груп у парламенті, то найбільші зарплати за січень отримали Герасимов, Бурбак і Ляшко – у кожного по 37 тисяч гривень.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Порошенко: Українець зможе полетіти до Європи за 10 євро