Головна / Новини / Культура / «Розмовляв російською і не задумувався, навіщо бути українцем»: Євген Клопотенко розповів, як став україномовним патріотом

«Розмовляв російською і не задумувався, навіщо бути українцем»: Євген Клопотенко розповів, як став україномовним патріотомУ мене тато патріот, тому і мене виховував у відповідному дусі. Але, якщо чесно, я не надавав цьому особливого значення, хоча завжди любив Україну, навіть попри те, що не задумувався, навіщо бути українцем.

Про це в інтерв’ю ІА «ПІКА» розповів український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен та телеведучий Євген Клопотенко, – пише Вголос.
«Та згодом я почав вчити історію України більш глибоко та розуміти усі її проблеми – саме це і змінило мій світ», – наголосив він.

Читайте також  Дорофеєва в ліжку посвітила круглим задком. ФОТО

І додав: «Та що найголовніше: я почав з іншими спілкуватися українською мовою, адже раніше з дитинства з друзями говорив російською, хоча вдома державною, при цьому ніколи не замислювався над важливістю мовного питання. Але потім збагнув: насправді мова, зокрема, формує у тобі українця, адже саме мова робить приналежним до конкретної нації».

Залиште свій коментар