Головна / Новини / Суспільство / Сeнцов: Я чeкав нa це майже 6 років. І ось сьогодні для Рoсії пoчалaся нeoгoлoшена вiйнa

Сeнцов: Я чeкав нa це майже 6 років. І ось сьогодні для Рoсії пoчалaся нeoгoлoшена вiйнa

Першою книгою, яку мені надіслали до в’язниці, була «Чорний лебідь» Нассіма Талеба.

Там йдеться про теорію непередбачених подій, які можуть трапитися раптово та призвести до катастрофічних наслідків.

Майже шість років я чекав, коли цей птах неминучості накриє своїми крилами Росію, яка робила усе, щоб прискорити його приліт.І ось сьогодні почалася неоголошена війна за нафтовий ринок – Саудівська Аравія почала демпінгувати у відповідь на відмову РФ подальшого зменшення видобування цієї сировини.

Нафта, а навздогін рубль, почали своє швидке падіння. Ціна на газ, яка прив’язана до нафти, незабаром приєднається до цього тренду, який, сподіваюсь, призведе до запуску руйнівних процесів у економіці агресора.

Читайте також  Лельник - Червона гірка 5 травня: чого категорично не можна робитиПутін, який є ярим прихильником Радянського Союзу, веде свою країну тим самим шляхом, на кінцевій зупинці котрого стоїть табличка “Крах”.

Олег Сенцов

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залиште свій коментарLoading...