Головна / Новини / Суспільство / Сенцова немає в живих: в РФ розповіли страшну версію

Сенцова немає в живих: в РФ розповіли страшну версію

Зухвалий недопуск українського омбудсмена Людмили Денисової до українського політв’язня Олега Сенцова може мати страшне пояснення

Про це заявив відомий блогер Слава Рабинович.

На його думку, така поведінка росіян може свідчити про те, що режисера вже немає в живих.«… Москалькової до Сенцової пускають – ласкаво просимо. І вона несе щонайповніше марення, хрюкаючи про його стан. А уповноваженого з прав людини України Людмилу Денисову – не пускають. І у мене виникає питання: чому? Тому що Сенцов вже мертвий, і про це оголосять після закінчення ЧС-2018? », – написав він.

Рабинович закликав включити всіх представників російської влади, хто «засвітився» в скандальній історії, в «список Магнітського», після чого вони повинні бути віддані під суд, потрапити до в’язниці і під люстрацію.

«Незаконні затримання, арешти і засудження громадян. Неправові так звані “закони”. Демонтаж конституційного ладу », – перерахував він статті звинувачення, які повинні будуть висунути членам «ОПГ Путіна».

Читайте також  "Завдяки тобі": у мережі запустили кампанію подяки військовим та ветеранамОлег Сенцов

Відзначимо, український обмудсмен Людмила Денисова на брифінгу в Москві заявила, що Україна передасть Росії укладених громадян РФ за формулою “23 на 23”.

За її словами, росіяни, яких Київ готовий віддати на обмін, вже засуджені українськими судами.

“Ми готові передати РФ 23 росіянина, засуджених в Україні за підготовку терактів, шпигунство, бойові дії – в обмін на 23 українця з російських в’язниць”, – сказала уповноважений Ради з прав людини.

Відзначимо, що про цифру “23” говорила недавно і віце-спікер Ради Ірина Геращенко. Але вона уточнювала, що мова йде не тільки про засуджених, а й також – про обвинувачених росіян.

Це уточнення важливо – адже число громадян Росії, засуджених в Україні за вказаними вище статтями значно нижче 23-х.

Залиште свій коментарLoading...