Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Шок! Прикордонники врятували 18-річну дівчину, яку насильно намагалися вивезти за кордон (ФОТО)

Шок! Прикордонники врятували 18-річну дівчину, яку насильно намагалися вивезти за кордон (ФОТО)

Учора ввечері зловмисники намагались перевести до країн Європи 18-річну громадянку України проти її волі. Випадок стався у міжнародному пункті пропуску «Малі Селменці», що на українсько-словацькому кордоні.Під час здійснення паспортного контролю щодо дівчини, що прямувала пішки на вихід з України у супроводі кремезних чоловіків, прикордонний наряд помітив переляк та почервоніння у її очах. Інспектор запросила юнку у службове приміщення та поспілкувалась з нею.
Виявилось, що 18-річна ужгородка не знає осіб, з якими прямує за кордон та не бажає продовжувати з ними подорож. Вона також не могла пояснити, куди саме прямує, зазначаючи лише, що їй обіцяли роботу. Чоловіки, які прямували разом з дівчиною, тим часом наполягали на якнайшвидшому оформленні та поводились агресивно.

Читайте також  На українській базі відпочинку прогримів вибух


Відтак, прикордонники не пропустили дівчину і чоловіків, які її супроводжували, та викликали у пункт пропуску співробітників Національної поліції. Куди і з якою саме метою везли ужгородку, тепер встановлюватимуть правоохоронці.

Шок! Закарпатські прикордонники врятували 18-річну ужгородку, яку насильно намагалися вивезти за кордон (ФОТО)
Шок! Закарпатські прикордонники врятували 18-річну ужгородку, яку насильно намагалися вивезти за кордон (ФОТО)

Залиште свій коментар