Головна / Новини / Суспільство / “Шокуюча правда”: з’ясувалося, чому з “теплих країв” на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО)

“Шокуюча правда”: з’ясувалося, чому з “теплих країв” на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО)

Поки деякі тернополяни дбають про лелек, які не змогли полетіти у “теплі краї”, рятуючи цих птахів від холоду та голодної смерті, в Африці – все навпаки: тамтешні мешканці очікують прильоту лелек, аби пустити їх на м’ясо.

Аналогічна ситуація спостерігається і на Близькому Сході: фото лелек, масово вбитих  у Лівані, поширили в спільноті “Типова Україна” у мережі Фейсбук.


“…Велику тривогу вчених викликає висока смертність чорногузів на прольоті і в місцях зимівлі. У багатьох країнах Африки білий лелека є традиційно мисливським птахом. М’ясо споживається в їжу, кістки ніг йдуть на трубки, пір’я використовують для прикрас, навіть із дзьоба роблять чаклунські засоби. У Північній і Західній Африці близько 80 % випадків загибелі лелек припадає на відстріл. Всього, за підрахунками німецького орнітолога X. Шульца, на східному пролітному шляху щороку відстрілюється 5-10 тисяч лелек, з них 4-6 тисячу Лівані.”, – йдеться у дописі.

Читайте також  Як в Луцьку на зустріч з Порошенко звозили бюджетників зі всієї області (фото, відео)

 

Залиште свій коментарLoading...