Головна / Новини / Політика / Шуфрич заявив, що принципово і «в знак протесту» буде говорити в Раді російською

Шуфрич заявив, що принципово і «в знак протесту» буде говорити в Раді російською

Про це заявив на брифінгу Нестор Шуфрич, новообраний народний депутат від «ОПЗЖ», відповідаючи на запитання кореспонденту «УНІАН», чому він порушує Регламент ВР, спілкуючись із журналістами російською мовою.

«Російська мова не є іноземною в нашій країні. Це мова, яка виписана в 10 статті Конституції. Верховною Радою гарантується право використовувати будь-яку мову, якщо про це заздалегідь повідомлений секретаріат для забезпечення перекладу. Народний депутат має право говорити тією мовою, якою їй зручно. А питання доведення цієї інформації іншим депутатам державною мовою повинен бути забезпечений технічними службами секретаріату Верховної Ради», – сказав Шуфрич російською мовою.
Він зазначив, що говорити російською – це принципова позиція і «свого роду протест» як його самого, так і депутатів від «ОПЗЖ».

Читайте також  Все майно Порошенка заарештують: ДБР почало розслідування


«Це і принципова, і моя власна ініціатива, це свого роду наш протест щодо того, що сьогодні відбувається у сфері використання російської, угорської, румунської та інших мов, можливість використання яких з прийняттям закону про українську мову як державну і закону про освіту істотно обмежена», – продовжив політик російською мовою, – пише vgolos.com.ua.

Насамкінець додав, що він і його партія в залі Парламенту виступатимуть тією мовою, якою захочуть.

Залиште свій коментарLoading...