Головна / Новини / Суспільство / Сіль на рану: багатенький чиновник тицьнув українців носом в «нормальні» зарплати

Сіль на рану: багатенький чиновник тицьнув українців носом в «нормальні» зарплати

Якщо в українців немає авто, то прожити на 7-8 тисяч гривень зарплати в місяць можна непогано.Про це заявив Сергій Кравченко, заступник голови Державної служби зайнятості.
Відповідаючи на питання про те, чи покривають зарплати українців їх потреби Кравченко відповів, що на такі гроші можна саме жити, а не існувати.

«7-8 тисяч гривень — це зарплата, на яку людина може жити, а не існувати. Ось 3 тисячі, то це дійсно мало. Я сумніваюся, що на ці гроші можна жити», — зазначив він.За словами чиновника, для людини, що проживає в маленькому містечку, зарплати в розмірі 7-8 тисяч гривень цілком достатньо.
Читайте також  Як знизити кількість ДТП в Україні

«На мою думку, якщо жити і не купувати щомісяця якісь речі, дорогий одяг, не купувати автомобіль, то заробітної плати в 7-8 тисяч гривень цілком достатньо, особливо в літній сезон. Щодо зимового періоду, то ситуація може відрізнятися в залежності від того, чи покриває субсидія витрати на оплату комунальних послуг (адже може бути різна площа житла, кількість прописаних людей, тип опалення, яке використовується)», — підкреслив Кравченко.

 

Джерело

Залиште свій коментар