Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Сім’ю розтерзали в Миколаївському зоопарку: шукаючи порятунку, стрибали в басейн і ламали кістки

Сім’ю розтерзали в Миколаївському зоопарку: шукаючи порятунку, стрибали в басейн і ламали кістки

Миколаївці, які живуть недалеко від Миколаївського зоопарку не могли заснути через жахливий крик і гавкіт собак

Інцидент стався в ніч з 30 квітня на 1 травня. Собаки проникли на територію зоопарку через отвір, пророблений в огорожі, і загризли чотирьох альпак. Серед загиблих альпака були: один самець, дві самки, одна з яких була вагітна і однорічне дитинча. Собаки загнали сім’ю альпака в басейн, де і загризли.

«А сталося ось що. Зграя диких собак, непомітно пробравшись на територію зоопарку, також непомітно влізла в літній вольєр слоновника, і також непомітно півночі рвала на частини сім’ю альпак: однорічну дівчинку, її матір, тітку і вагітну маму, яка через місяць повинна була народити чарівного хлопчика. Але тепер вже не народить ніколи …
Переляканих тварин, що в істериці металися по вольєру, злобні собаки загнали на край басейну. Шукаючи порятунку, з цієї пристойною для них висоти вони стрибнули у воду, де їх, поламали собі кістки, безжально дорвали собаки», – сказано в публікації колишньої співробітниці зоопарку Олени Новікової.

Читайте також  Одеса і смерч: хто кого?

Також у повідомленні сказано, що жителі будинків, розташованих на Херсонському шосе і вулиці Чкалова, недалеко від Миколаївського зоопарку, скаржаться, що півночі стояв жахливий шум і гавкіт псів. У той час як охоронці нічого не чули, і навіть камери на території зоопарку їм не допомогли.

Крім того, за словами дівчини, напад бездомних собак на тварин у зоопарку стався не вперше. Кілька років тому ними була розірвана на шматки сім’я нелітаючих птахів нанду. Але незважаючи на це ніхто не став «латати» дірки в паркані зоопарку.

“Собаки проникли у вольєр до альпакам і загризли чотирьох тварин. Тим самим зоопарку було завдано значної шкоди. Згідно з договором, укладеним з охоронною фірмою ТОВ Агенція Безпеки Центр, охорона повинна компенсувати ринкову вартість тварин від 150 тисяч грн до 180 тисяч грн”, – йдеться в офіційному повідомленні зоопарку.

 

Залиште свій коментарLoading...