Головна / Новини / Суспільство / Скандальний митрополит УПЦ МП “Паша Мерседес” у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя

Скандальний митрополит УПЦ МП “Паша Мерседес” у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчяСкандальний настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Московського патріархату Павло, відомий також як “Паша Мерседес”, з розмахом відсвяткував 60-річчя. До його резиденції в монастирі вранці 19 квітня приїхала приблизно сотня людей, карантинних обмежень вони не дотримувалися.

Джерело: ТСН


Поблизу резиденції митрополита біля Хрестовоздвиженської церкви на Подолі журналісти помітили багато припаркованих елітних автівок.

День народження митрополита Павла у локдаун

Загалом, за підрахунками журналістів, вранці привітати митрополита приїхали приблизно 100 людей. Гості були без масок, обіймалися та цілувалися.Одним із перших вітати митрополита Московського патріархату в броньованому Mercedes-Benz G-Class зі спецсигналами приїхав Олександр Лукашик – тимчасовий повірений у справах Росії в Україні.


Читайте також  Сепаратистский скандал в Запорожье: что грозит оскандалившейся студентке — фанатке Путина (фото, видео)

Там також помітили колишніх і чинних політиків, зокрема експрем’єр-міністра України Валерія Пустовойтенка та колишню нардепку від “Народного фронту” Тетяну Донець. Жінка привезла митрополиту Павлу набір брендового посуду в дерев’яному ящику. На заході вона пробула приблизно  пів години.


Гості обіймалися та цілувалися / Скриншот з відео ТСН

Митрополит зробив собі подарунок

Журналісти повідомили, що митрополит УПЦ МП зробив собі подарунок – уздовж галереї Дальніх печер, побудованої в XVIII столітті, влаштував курник.

Окрім породистих курей і качок, там утримують рідкісних фазанів і екзотичних павичів.


Митрополит подарував собі фазанів і екзотичних павичів / Скриншот з відео ТСН

 

Залиште свій коментар