Головна / Новини / Економіка / Скільки грошей заробили найвищі посадовці України

Скільки грошей заробили найвищі посадовці України

З топ-10 чиновників торік найбільше заробив голова уряду Володимир Гройсман

Українські чиновники та депутати вкотре подали декларації про доходи. Строк подачі декларацій скінчився 1 квітня. Та цьогоріч увага громадськості зосереджена передусім не на аналізі доходів і статків чиновників та політиків. Натомість вони намагаються переконати парламент скасувати е-декларування для антикорупціонерів.

Громадське проаналізувало декларації 10 високопосадовців, включно з президентом, прем’єром, секретарем Ради нацбезпеки та оборони й керівниками правоохоронних органів, — повідомляє 1NEWS.З топ-10 чиновників торік найбільше заробив голова уряду Володимир Гройсман. Він задекларував дохід у 17,1 мільйон гривень. Трохи позаду Петро Порошенко (16,3 мільйони) й новий голова Національного банку Яків Смолій (15,2 мільйони) Найменше з високопосадовців минулого року заробив спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Його дохід склав 731 тисячу гривень.
Читайте також  "Ощадбанк" найближчим часом приватизують: "слуга народу" розкрила деталі


Майже все вище керівництво країни торік заробило грошей більше, ніж у 2016-му. Виключення — той-таки Яків Смолій, перший віце-прем’єр Степан Кубів і директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Сукупний дохід можновладців склав понад 57 мільйонів гривень. Детальніше про динаміку доходів ТОП-чиновників — в інфографіці Громадського.
Залиште свій коментар