Головна / Новини / Світ / Смердючий пасажир, через якого екстренно посадили літак, виявився відомим музикантом

Смердючий пасажир, через якого екстренно посадили літак, виявився відомим музикантом

Російський рок-музикант Андрій Сучилін зізнався, що саме він був тим смердючим пасажиром, через якого екстрено сів літак у Португалії.

Чоловік 15 травня анонсував свою поїздку на Канари, а 30 травня повідомив, що голландська авіакомпанія зняла його з рейсу через неприємний запах, посадивши літак у португальському Фару. Через кілька днів чоловік помер.
Як виявилося, музикант на пляжі підхопив інфекцію, на місці йому не надали кваліфікованої допомоги, прописавши тільки антибіотик. Але у музиканта дуже швидко почався некроз тканин, при якому починає розкладатися тіло живої людини, відповідно, це провокує нестерпний запах. Чоловік зізнався у соцмережі, що «підловив захворювання, яке (мовчимо, як і чому) робить людину дуже смердючою».

Читайте також  В НАТО сделали экстренное заявление


Пізніше музикант потрапив у реанімацію. У Португалії, де його висадили, хворому також не була надана медична допомога, незважаючи на те, що він і його рідні та друзі зверталися за допомогою в місцеве посольство, страхову компанію і компанію, яка організувала тур.

Поки вирішувалося питання з бюрократичною тяганиною, пошуком грошей на медпослуги і пошуки потрібних лікарів, було втрачено дорогоцінний час і прогресуючий некроз вбив музиканта.

Залиште свій коментарLoading...