Головна / Новини / Світ / Смерть в агонії. У Росії пацієнтці замість фізрозчину ввели речовину для дезінфекції

Смерть в агонії. У Росії пацієнтці замість фізрозчину ввели речовину для дезінфекції

Лікарі мовчали про фатальну помилку. 

В одній із лікарень Ульяновська лікарі ввели пацієнтці розчин формальдегіду замість фізрозчину, внаслідок чого жінка померла одразу після виходу із коми.

Про це повідомляє місцеве видання RT.27-річна Катерина Федяєва перебувала у лікарні для видалення кісти в яєчнику. Їй порекомендували здійснити відповідну операцію в гінекологічному відділенні. Таким чином жінка готувалася до вагітності.
Проте під час планової операції лікарі ввели Федяєвій формалін замість фізрозчину. Ця речовина використовується для дезінфекції, знищення мух, обробки зернових культур тощо. Після введення отрути у черевну порожнину Катерині стало зле, її екстрено доправили до реанімації. Вона була у комі.

Читайте також  На відомого російського коментатора завели справу через фразу «ніхто не змусить мене розлюбити Україну»

Матері Катерини пояснили у обласній лікарні, що минуло занадто багато часу, поки лікарі, які здійснили помилку, бідкалися. Катерину вивели із коми, однак незадовго після цього вона померла.

 

За даними видання “Рамблер”, лікарі, які ввели Федяєвій формалін, одразу зрозуміли, що помилилися. Отрута наповнювала жінку протягом хвилини, після чого медперсонал почав промивати Катерину. Ніхто протягом доби не розповів про ситуацію начальству.

Залиште свій коментарLoading...