Головна / Новини / Політика / “Сьогодні найтрагічніший день в історії України”: Бойко про створення Помісної церкви

“Сьогодні найтрагічніший день в історії України”: Бойко про створення Помісної церкви

Схоже, народний депутат, кандидат у Президенти Юрій Бойко важко переживає створення Помісної церкви в Україні.

У день Об’єднавчого собору він написав у Facebook пост, в якому зазначає, що Україна померла (що проілюстрував чорною стрічкою на жовто-блакитному прапорі), а Бог пішов з України. Також Бойко пише, що кілька століть тому невдячні українці на колінах повзали до Москви, просячи про захист від нападників. А тепер отримали, за його словами «опломб». Усіх своїх однодумців та прихильників російського православія Бойко закликає думати про себе, вимагати від держави благ і послуг, а також підтримувати Москву, Росію

“Сьогодні найтрагічніший день в історії України – більш ніж за 340 років її існування. Сьогодні Україна померла.
Пішов Бог з країни.
Більш ніж 200 років до 1654 року – Переясловської раді – ми українці, НАВКОЛІШКИ повзати по 100 разів кожен рік з Києва в Москву, з благаннями “захисти, захисти, захисти ..”
Ми просили захистити нас від десятків, сотень орд, військ, держав безроздільно пануючих на Україні. Просили захистити від турків, поляків, румунів, молдаван, німців, австрійців, литовців, шведів, монголів і ще сотень і сотень військ. Всі ці війська брали нас в рабство, вбивали цілі міста, селища.


Росіяни більш ніж 340 років нас захищали. Ми знаходилися під їх заступництвом. Вони врятували нашу країну, наш народ, нашу віру і нашу державу. Але сьогодні .. так склалися обставини .. що ми повинні йти кожен своїм окремим шляхом. Росіяни більше не можуть нас захищати – якщо ми самі цього не хочемо. Перебуваючи під захистом – в нас виріс опломб. У нас зросла впевненість що це не вони нас захищають – а вони нас експлуатують. Хоч вони і побудували тут все – навіть при тому ж Радянському Союзі – спадок якого ми все ніяк не проїмо. Але у нас впевненість – що це МИ все зробили. Навіть впевненість – “без вас ми б зробили ЩЕ більше”.) Хоча все звичайно ж розуміють що без Росії – не було б ніякої України вже давним давно.

Читайте також  51 тисячу штрафу за алкоголь за кермом - Рада ввела новий закон

Ви запитаєте чому “Оппоблок” не робив нічого ці 4-5 років? А все було прораховано, весь цей фінал був зрозумілий нами спочатку ще в 2014. Він був передбачений кращими аналітиками і державниками СНД. Нам пояснили що ми нічого не зможемо зробити проти цієї навали – захопила Україну. Немає сенсу щось робити тут якщо 70 – 80% населення підтримують дії цих варварів – Порошенко і інших його друзів. Нічого не поробиш, так повинно бути і повинно було статися.

Що робити адекватним українцям – вірить в дружбу України і Росії? Вірить в наше православ’я? А нічого не робити. Живіть, працюйте, Направте всі сили на свій особистий бізнес, на свій особистий дохід – вимагайте від держави собі благ і послуг. Але в політичному аспекті, звичайно ж підтримуйте Росію. Боріться з нею проти наших ворогів. А Україна більше підтримувати нічого. Немає сенсу. Їх більше, вони перемогли. Програли, звичайно, але вони думають що перемогли.
Правителі їх будуть і далі красти і грабувати їх прихильників – всю країну. Мають мандат від більшості. Нам же всім залишається тільки спостерігати цю тривалу агонію держави – і заробляти собі на життя, думати про себе і підтримувати Православ’я – Москву, Росію.

А про Україну треба років на 200-й забути.
Спочатку вони наберуть боргів .. потім віддадуть за ці борги все що залишилося – землю, держава, народ.
У будь-якому випадку – боротися за щастя цієї землі – зберігати її, берегти .. більше нічого.”

Залиште свій коментарLoading...