Головна / Новини / Суспільство / Солдат ЗСУ відверто розповів про війну на Донбасі: моїм дітям не буде шансу жити в цій країні (відео)

Солдат ЗСУ відверто розповів про війну на Донбасі: моїм дітям не буде шансу жити в цій країні (відео)

Український солдат, який пройшов безліч гарячих точок, поділився думкою, за що він воює на Донбасі і чому вирішив взяти в руки зброю.

Відповідне відео було опубліковано в Facebook, на ньому солдат відверто розповідає про життєвий шлях, “дякує Путіну” за “допомогу” у формуванні української нації та створенні армії.

ЗСУ

ЗСУ

Коротке відео, яке вже тривалий час завантажено в інтернеті, все ще популярне у користувачів, навіть незважаючи на те, що ім’я та обличчя бійця невідомо.Доброволець відверто говорить, що якщо б він раніше почув, що в Україні виникне подібна ситуація, то він би не повірив.

Читайте також  В Приватбанке сделали важное заявление, которое упростит жизнь многим клиентам“Путін нехай рулить в своїй Росії, тут моя країна, тут Україна, і ми самі розберемося як-небудь у своїх проблемах… Знаю одне, якщо сюди прийде Путін з Кадировим, моїм дітям не буде шансу жити в цій країні. Ми воюємо за свої сім’ї, за майбутнє своїх дітей”, – розповідає солдат.

Залиште свій коментарLoading...