США готові воювати, але не в Україні: Байден зробив заяву

США готові воювати, але не в Україні: Байден зробив заяву

Байден готовий застосувати військову силу у разі нападу Китаю на Тайвань

Сполучені Штати готові до прямого військового втручання у випадку агресії Китаю проти Тайваню, аби там не повторилося те, що відбувається в Україні.Про це у понеділок, 23 травня, під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Японії Фуміо Кісідою, повідомив американський лідер Джо Байден, — пише ТАСС.

За словами президента, Штати й надалі продовжуватимуть підтримувати безпеку та мир у Тайвані.

Послухайте, це зобов’язання, які ми на себе взяли. Ми продовжуємо бути прихильними до підтримки миру та безпеки Тайванської протоки і маємо намір зробити так, щоб його статус-кво не було змінено в односторонньому порядку“, — заявив Байден, відповідаючи на запитання журналістів щодо ймовірності захисту Тайваню військовим шляхом.
Окрім того, американський президент додав, що США раніше вже погодилися з політикою Китаю, проте зміну статусу острова силовим шляхом він вважає абсолютно недоречним, мовляв, це може стати черговою дією, подібною до тієї, яка відбулася в Україні.

За його словами Штати не очікують спроб Китаю захопити Тайвань, але уникнення вторгнення залежить від того, чи світ зможе пояснити їм наслідки.

Залиште свій коментар