Головна / Новини / Політика / Стало відомо, куди переїде Адміністрація Зеленського: “Енергетично сильне місце”

Стало відомо, куди переїде Адміністрація Зеленського: “Енергетично сильне місце”

Президент України Володимир Зеленський ще відразу після оголошення результатів екзит-полів другого туру виборів заявив, що хоче перенести Адміністрацію президента в інше місце. Одним із можливих місць, де буде нова АП, команда Зеленського розглядає будівлю, де був передвиборчий штаб слуги народу.

Про це пише видання “Акценти” з посиланням на власне джерело в Адміністрації президента.

“По-перше, це енергетично сильне місце, оскільки воно вже принесло Зеленському перемогу. По-друге, у цього місця правильне розташування, адже воно знаходиться неподалік від урядового кварталу, швидкісної траси, що веде в аеропорт, але головне, у двох хвилинах ходьби від будинку Зеленського”, — йдеться в заяві джерела.

Будівля, де розташовувався штаб Володимира Зеленського

Відразу після інавгурації новий президент відправився у свій кабінет на Банкову. Сівши у президентське крісло Зеленський сказав: “Я от сиджу і думаю, коли ми переїдемо”.


Шостий президент України аргументував своє рішення щодо переїзду АП тим, що він не хоче створення заторів у Києві. Також Зеленський додавав, що приміщення АП повинно бути відкритим та розташовуватися неподалік столиці України.

Адміністрація президента України

Адміністрація президента України

“Ми не хочемо бути в цій адміністрації. Я не знаю, де буде нове місце. Місце повинно бути відкрите… Я хочу, щоб не було трафіку в Києві. Тому я хочу знайти таке місце біля Києва”, — заявив він на одній з конференцій у своєму виборчому штабі й після цього запитав у присутніх журналістів, як вони оцінюють місце, де розташований штаб його команди.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Водночас заступник голови Адміністрації президента Кирило Тимошенко розповідав, що розглядається 2 варіанти для переїзду. Також він зазначав, що з переїздом АП пов’язано багато нюансів. Окрім того, він відзначив, що переїзд адміністрації Зеленського повинен відбутись вже у межах поточного року.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  В Крыму отреагировали на заявление Георгия Туки о подачи воды на полуостров: «Пейте свою воду сами и решайте свои проблемы»