Головна / Новини / Політика / Стиль життя Зеленського: кавоман, якого змусили кинути палити

Стиль життя Зеленського: кавоман, якого змусили кинути палити

Через серіал “Слуга народу” Володимира Зеленського часом плутають із головним його героєм Василем Голобородьком – вчителем історії, який їздить на роботу на велосипеді і випадково стає президентом. А, можливо, саме в цьому – задум його команди.

Але керівник студії “Квартал 95” – далеко не простак і їздить на роботу не на велосипеді, а на Range Rover у супроводі тілоохоронців, повідомляє Перший Політичний з посиланням на Українську правду.

Зеленський і не може бути простаком, адже разом зі своїми партнерами йому вдалося збудувати цілу “фабрику гумору” з річним обігом у мільйони доларів.“Не треба цих хлопців вважати якимись м’якотілими. Коли “95 квартал” підписували контракт з “плюсами”, Коломойський хотів сторгувати дешевшу ціну за їхню продукцію. Так вони до останнього відстоювали свої позиції”, – пригадує джерело в оточенні Ігоря Коломойського.

У повсякденному житті Зеленський – раціональний, вимогливий і дуже енергійний.

Жодного графіку. Більше 10 років він працює майже без вихідних, не враховуючи відпусток. У нього немає розкладу дня у класичному розумінні цього слова. Зеленський намагається поєднувати керівництво в “95 кварталі”, зйомки в кіно та підготовку різних шоу.

Тепер він поєднує творчість з політикою.

Зазвичай Зеленський прокидається о 7-й ранку, снідає з сім’єю та їде на тренування.

Активно дбати про своє здоров’я комік почав десь три роки тому: він займався і тайським боксом, і бігом, і плаванням, і силовими вправами, і пілатесом.
Поступово Зеленський відмовився від фастфуду та кинув палити.

“Це був проект нашої донечки. Вона жахливо реагувала на те, що тато курить, пиляла його кожного дня, влаштовувала рознос: “Ти куриш, будеш хворим, потім помреш”. І вона його таки дотисла. Прямо перевіряла: “Ти курив, не курив?” – з гордістю розповідає УП дружина кандидата в президенти Олена Зеленська.

Після тренування Зеленський приїжджає або на знімальний майданчик, або в офіс студії “Квартал 95”.

Робочий день кандидата у президенти закінчується абсолютно по-різному: він може приїхати додому як о 21-ій годині, так і о 1-ій ночі.

У відносинах зі своїми підлеглими кандидат у президенти простий, але, коли виникають робочі заминки, може бути нервовим та суворим.

“Вова не та людина, хто диктує і кричить. Але він може строго вимагати пояснень: чому щось не виходить та в чому проблема”, – розповідає один з членів штабу Зеленського.

Читайте також  Попри рішення суду Парубій дав слово представниці Порошенка

Про те, як кандидат у президенти може вийти з себе, свідчить його спілкування з програмою “Схеми”, коли він некрасиво нагрубив журналісту на його прохання прокоментувати наявність бізнесу у Росії.

“Я вам відповідаю: я вам нічого не винен. Удачі”, – жорстко відповідав тоді Зеленський.

На нарадах у “95 кварталі” або в політичному офісі завжди висловлює свою думку навіть стосовно речей, на яких він не дуже розуміється. При цьому, як стверджує його оточення, комік вміє слухати і дає можливість висловлюватися іншим.

Зеленський ще не звик до ролі некіношного політика і у розмові на публіку поводиться так, наче говорить зі сцени “кварталу”. “Зашибісь”, “зуб даю”, “офігіти” – це нова політична лексика від кандидата Зе.

Впродовж багатьох років до близького кола Зеленського входять його бізнес-партнери по “кварталу”, колишні “КВНщики” Сергій і Борис Шефіри. Вони підтримують коміка і в політичній діяльності.

М’ясо з картоплею та каліфорнійське вино. Керівник студії “Квартал 95” прискіпливо ставиться до їжі та намагається прислухатися до порад тренера щодо збалансованого харчування.

Обіди йому готують кухарі, які працюють у “95 кварталі”. Полюбляє він м’ясо з картоплею, рибу з салатом, червоний борщ.

Кандидат у президенти майже не вживає алкоголю. Для розслаблення може випити бокал червоного сухого вина. Зеленському смакують класичні каліфорнійські вина з Долини Напа.

У стресових випадках, як виняток з правил, комік дозволяє собі викурити сигарету.

Залежності. Після оголошення про похід у політики у керівника “Кварталу” з’явилася інша погана звичка – Facebook.

“Він сприймає Facebook як газету – чисто подивитися стрічку, хто що написав, які новини і так далі. Йому постійно хтось пише у месенджери, купа інформації приходить. Два телефони постійно в руках – не знаю, ховати їх треба чи що?” – обурюється на запитання УП про соцмережі його дружина.

У Зеленського є ще дві залежності – кава і кіно. За день він спокійно випиває по три-чотири чашки еспресо й американо без цукру.

Він передивився усю американську класику, стежить за всіма новинками, обожнює гру Роберта де Ніро та Аль Пачіно.

“Кіно – його пристрасть. Якщо є вільний час, може дивитися усе підряд”, – додає дружина Зеленського.

Залиште свій коментарLoading...