Столтенберг заявив, що в Латвію готові перекинути понад 40 тис. солдатів НАТО: названо причину

Столтенберг заявив, що в Латвію готові перекинути понад 40 тис. солдатів НАТО: названо причину

Північноатлантичний альянс, за потреби, у найкоротші терміни готовий відправити до Латвії понад 40 000 своїх солдатів. Серед іншого, для недопущення загострення ситуації на кордоні, ймовірно, через наплив нелегальних мігрантів.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після зустрічі з латвійським президентом Егілом Левітсом. Вона пройшла 29 листопада у Ризі, передає російський “Інтерфакс”.За словами дипломата, Альянс послідовно здійснює наймасштабніше з часів холодної війни розширення загальної системи оборони.

НАТО здійснює наймасштабніше розширення загальної системи оборони, – Столтенберг

Сьогодні бойові групи вже розгорнуто в Польщі та країнах Балтії. Столтенберг наголосив, що свою присутність НАТО посилило на морі та в повітрі.

“Ми також працюємо у тісній співпраці з союзниками в галузі навчання, яке спрямоване на запобігання будь-якій загрозі для них, особливо на східному фланзі – у балтійському регіоні”, – зазначив він.
Генеральний секретар НАТО додав, що Альянс забезпечить присутність військ союзників у балтійському регіоні, щоб не допустити подальшого загострення ситуації на кордонах Латвії, Литви та Польщі.

Залиште свій коментар