Світоліна: Я в душі українка

27-річна Світоліна переконує, що зміна громадянства не входить у її плани. Еліна заявила, що має резиденцію Монако й громадянства інших країн не дадуть їй ніяких привілеїв.

У мене немає ніяких привілеїв отримувати якесь інше громадянство. У мене є резиденція Монако. Я завжди буду виступати за Україну. Я в душі українка й завжди буду повертатися на Батьківщину. Неважливо, де я проживатиму,
– запевнила Світоліна.Колишня третя ракетка світу підтвердила, що отримували пропозицію змінити громадянство. За словами Еліни, інший паспорт їй пропонували у ранньому віці.
Читайте також  "Може, я Гімн не співав, але на це були причини": Ракицький – про любов до України і образу через невиклик у збірну

“Так, було багато пропозицій. У 10 років, коли ми тренувалися в Ізраїлі декілька тижнів, там були пропозиції”, – зазначила Світоліна.

Дивіться відео інтерв’ю Світоліної

Досягнення Світоліної

Світоліна – найуспішніша тенісистка в історії України. Еліна виграла 15 титулів WTA. У 2018 році вона тріумфувала на Підсумковому турнірі, який вважається одним з найбільш престижних у тенісі.

Тенісистка першою з українок вийшла до півфіналів турнірів серії Гренд Слем. У 2019 році Світоліна пробилася до півфіналу Вімблдону та US Open.

Також вона першою з українських тенісисток увійшла до п’ятірки найкращих у рейтингу WTA. На Олімпіаді-2020 Еліна завоювала першу в історії України медаль з тенісу. Вона взяла “бронзу”.Призові Світоліної за кар’єру вже складають понад 21 мільйон доларів.