Головна / Новини / Суспільство / Священик образив Україну: Що таке українці без Росії? Богословськи – нуль, “зеро”, навіть мінус

Священик образив Україну: Що таке українці без Росії? Богословськи – нуль, “зеро”, навіть мінус

Скандальний церковний запроданець жорстко образив Україну

Так, за словами священика Андрія Ткачова, який втік з Києва після Революції Гідності в 2014 році, Україна без Росії є “повним нулем”.

“Що таке українці без Росії? Це велике питання. Богословськи – нуль,” зеро “, навіть мінус. У цій паскудній ситуації ці лузери, звичайно, грають останню карту – церква. Мабуть, може бути, це останній акорд. Нехай фраєр грає останню карту”, – заявив Ткачов.


Також він обурився ініціативою української влади добитися створення в країні автокефальної церкви і висловив переконання в тому, що Бог розлюбив України, раз допустив управляти нею націоналістів.

Читайте також  В Украине заработал публичный реестр получателей субсидий

“З економікою швах, мова – швах, війна триває, труни пливуть в різні боки, претензії на території від Румунії пішли, від Угорщини, від інших місць. Вони розвалили країну. Але не до кінця ще, вона ж велика. Але вони зруйнують її планомірно. Я вважаю, що Бог любив Україну, не давав владу націоналістам. Потім перестав її любити, дав владу націоналістам, вони стали її руйнувати”, – підкреслив Ткачов.

Залиште свій коментарLoading...