Головна / Новини / Політика / Тимошенко відстає: Опубліковані нові лютневі президентські рейтинги

Тимошенко відстає: Опубліковані нові лютневі президентські рейтинги

Згідно з опитуванням, за період з 7-го по 14-те лютого лідерами президентських перегонів залишаються Володимир Зеленський, Петро Порошенко і Юлія Тимошенко.

Про це йдеться в матеріалі “Центру Разумкова“.

Відзначається, що дослідження було проведено соціологічною службою “Центру Разумкова” з 7 по 14 лютого 2019 року. Було опитано 2016 респондентів віком від 18 років, які проживають на всій території України, окрім зони ООС і окупованого півострова Крим. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.У службі зазначили, що лідером президентського рейтингу залишається Володимир Зеленський, у якого на початок лютого зберігається позиція в 19% з тих, хто вже визначився. За ним слідує Петро Порошенко з 16,8%, далі на три відсотки відстає Юлія Тимошенко – 13,8%.Читайте також  "Они ничего не нарушают!" В Украине зарегистрирована партия во главе с Пушилиным

Всі інші кандидати, відповідно до опитування, набирають менше 10% і не мають шансів потрапити до другого туру.

У другому турі за пару Зеленський – Порошенко проголосують наступним чином: 32,2% – за Зеленського, 19,1% – за Порошенка. Також Зеленський виграє другий тур і у Тимошенко: 18,6% – Тимошенко, 28,7% – Зеленський. У парі Тимошенко Порошенко, виграє лідер “Батьківщини” – за неї готові проголосувати 22,4%, а за Порошенка 20,0%.

Згідно з опитуванням про соціальну довіру до інститутів влади, більше 40% опитаних висловили свою недовіру президенту, Верховній Раді, судовій системі, уряду, чиновникам з держапарату. Найбільше підтримки отримала армія – 15,2%, церква – 14,7% і волонтерські організації – 13,8%.

Залиште свій коментарLoading...