Головна / Новини / Світ / Тихановська звернулася до Ради та попросила допомоги України

Тихановська звернулася до Ради та попросила допомоги України

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська звернулася до Верховної Ради, де висловила надію на зустріч із керівництвом України.

Звернення опубліковане на її офіційному сайті. Політикиня провела онлайн-зустріч з українськими народними депутатами, членами міжфракційної групи “За демократичну Білорусь”.


Тихановська подякувала українцям за солідарність і допомогу білоруському народу й закликала Україну підтримати Білорусь у світовому співтоваристві.

“Ми просимо вас підтримати незалежну демократичну Білорусь, закликаємо Україну підтримати нас в ОБСЄ, ПАРЄ, ООН, а також на інших міжнародних майданчиках. І сподіваємося, що незабаром ми зможемо зустрітися з керівництвом України й обговорити сусідське майбутнє наших країн”, – говорила вона.

Також Тихановська додала, що підтримує незалежність і територіальну цілісність нашої країни і вважає Крим українським.

“Торговельні відносини з іншими країнами розвивалися з огляду на міркування сьогочасної вигоди. Я впевнена, що Білорусь і Україна здатні на більше. Співпраця між нашими країнами буде плідною та довгостроковою, якщо вона стане для нас цінністю і пріоритетом”, – акцентувала політикиня.

Читайте також  Колишній російський шпигун у критичному стані після ймовірного отруєння у Британії

Додамо, що на онлайн-зустрічі були присутні депутати Сергій Кальченко, голова комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, глава делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева (“Слуга народу”), Олександра Устинова, Соломія Бобровська і Юлія Клименко (“Голос”), Лариса Білозір (“За майбутнє”), Олексій Гончаренко, Софія Федина та Максим Саврасов (“Європейська солідарність”), Оксана Савчук (“Свобода”).

Українські політики висловили підтримку білорусам у боротьбі за свободу й демократію і сказали, що чекають зустрічі з Тихановською в Києві.

Залиште свій коментар