Головна / Новини / Політика / “Треба валити з цієї країни”: Разумков прокоментував скандальне листування парламентарки

“Треба валити з цієї країни”: Разумков прокоментував скандальне листування парламентаркиДмитро Разумков заявив, що не обговорював з нардепкою Анною Колісник її скандальне повідомлення. Під час засідання Верховної Ради у приватній переписці політикиня зауважила, що “треба валити з цієї країни”.

Джерело: 24 канал


Спікер Разумков в ефірі одного з українських телеканалів розповів, що питання нардепки Колісник не обговорювали на засіданні фракції.

Але ще раз повторюю і для себе, і для колег – завжди треба думати, про що ти говориш, про що пишеш, адже це може потрапити в ЗМІ і не завжди буде позитивно сприйнято,
– наголосив Разумков.Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вже вибачився за скандальне листування нардепки від “Слуги Народу” Анни Колісник.


Політик запевнив українців, що ніхто з країни “звалювати” не буде. Усі працюватимуть на користь країни та захищатимуть інтереси України.

Читайте також  Путін погрожував Порошенку "розчавити" військо України

Скандал з Колісник: головне

  • У Верховній Раді 30 березня виступав Руслан Хомчак. В цей час нардепка від “Слуги народу” Анна Колісник листувалася з чоловіком на ім’я “Стас”
  • В одному з повідомлень політикиня повідомила співрозмовнику: “ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни  Треба валити з країни, – “слуга” Колісник переписувалась під час виступу Хомчака в Раді “.
  • Згодом політикиня наголосила, що любить свою країну  “Треба валити з країни”: депутатка Колісник двічі пояснила свої скандальні слова і мала на увазі лише подорож на травневі свята.

 

Залиште свій коментар