Головна / Новини / Суспільство / Тролінг триває: у Харкові біля консульства Росії поставили банер із Кримом і написом “Крадене”

Тролінг триває: у Харкові біля консульства Росії поставили банер із Кримом і написом “Крадене”СБУ продовжує тролити Росію за допомогою банерів. Цього разу зображенням окупованого Росією Криму та написом “Крадене”.

Джерело: Суспільне


Банер поставили у промовистому місці: прямо біля консульства Росії. Розташоване воно на перехресті вулиць Максиміліанівської та Політехнічної.

Як виглядає банер від СБУ

  • Щит, якии вирішили, “прикрасити” простір консульства Росії, виглядає досить просто: на ньому зображений контур Криму і напис зверху “Крадене”.
  • Праворуч на банері емблема контррозвідки Служби безпеки України.
  • Банер зробили в кольорах українського прапора: тло синє, а зображення Криму – жовте.

Возможно, это изображение (улица, небо и дорога)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (улица, дерево, небо и дорога)

На будівлі праворуч видно герб Росії / Фото “Суспільного”

Читайте також  Таємнича Україна: Озеро Берестувате – водойма без дна, яка ніколи не замерзає

Як СБУ тролила Росію банерами раніше

  • У червні 2020 року на День Росії СБУ привітала країну-агресора, встановивши перед її посольством білборд. На ньому орел стискав у лапі гадюку: це алюзія до символів контррозвідок України і Росії. Відповідно: птах – це Україна, змія – Росія. Однак у січні 2021 року банер демонтували  Білборд із гербом контррозвідки під посольством Росії у Києві демонтували: відео з невідомих причин.
  • У Харкові 10 червня 2020 року з’явився мурал з символікою контррозвідки навпроти російського генконсульства. Наступного ж дня 11 у Києві, Львові та Одесі встановили білборди з гербом контррозвідки.

 

Залиште свій коментар