Головна / Новини / Політика / Турчинов вирішив загнати Кремль в пастку – будь-яка з дій РФ в Керченській протоці тепер буде програшна, – експерт

Турчинов вирішив загнати Кремль в пастку – будь-яка з дій РФ в Керченській протоці тепер буде програшна, – експерт

Ближче до виборів розподіл на «зрадофілів» і «порохоботів» став неактуальним. Зараз актуально поділ на практиків і скигліїв. Так ось секретар РНБО Олександр Турчинов, коли планує ще один прохід кораблів ВМСУ через Керченську протоку – практик.

Ми не можемо залишати ситуацію підвішеною і надавати Росії право на ініціативу. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише військовий експерт Олексій Арестович.
Він зазначає, що ми повинні діяти на випередження. У разі безперешкодного проходу кораблів в акваторію Азовського моря, ефект від першого захоплення обнуляється, і виникає питання – на якій підставі затримано три попередніх одиниці ВМСУ і 24 військовослужбовці, тобто, створюються умови для їх звільнення. У разі перешкоджання силами РФ проходу наших кораблів в Азов, це буде другий акт агресії проти України і вже систематичне порушення Кремлем міжнародних правил судноплавства – з відповідними наслідками у вигляді санкцій і задіяння військових можливостей союзників в акваторії Чорного і Азовського морів.

Читайте також  «Время не ждет»: Зеленский дал СБУ две недели на объявление громких дел


Арестович пише, якщо скигліям думається, що британський розвідувальний корабель прибув з візитом в Україну випадково, а сорок сенаторів США закликали до проведення міжнародної військової операції проти Росії, для забезпечення вільного судноплавства в Чорному морі від нічого робити, то це тому, що у наших вічно плачучих думки короткі, як у Буратіно.

Що стосується «бідних хлопчиків моряків», яких раптом почали посилено жаліти скиглії, то новина полягає в тому, що моряки не жертви і не бідні хлопчики. Вони військові професіонали, які вирішують поставлені завдання в складних умовах, з ризиком для життя – прямо так, як написано у них в контрактах. Бідні хлопчики сидять на диванах і плачуть, плачуть, плачуть – які погані у нас злі дядьки зі складу вищого військово-політичного керівництва: бачте, вони дозволяють собі відповісти, коли на їх країну нападають.

Залиште свій коментарLoading...