Головна / Новини / Суспільство / У центр Києва стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку: що відбувається (фото, відео)

У центр Києва стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку: що відбувається (фото, відео)

У центр Києві стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку для підтримання правопорядку під час масових акцій протесту.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. У суботу, 16 березня, в Києві відбувається кілька акцій, наймасовіша з яких – у центральній частині міста (відповідно до поданої заявки, запланована участь близько 10 тис осіб). (Щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

“З огляду на це, розроблені відповідні розрахунки для належного забезпечення правопорядку і безпеки учасників заходів. Тому на службу заступило 3000 співробітників поліції і військовослужбовців НГУ. Залучені співробітники поліції діалогу, вибухотехнічної та кінологічної служб”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також  Українцям на евробляхах загрожують нові проблеми: розкрито схему


У центр Києва стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку: що відбувається
Правоохоронці закликали організаторів і учасників заходів дотримуватися встановлених правил поведінки.

Масова акція протесту, організована “Національним корпусом”, проти незаконних угод в оборонному комплексі в Україні уже зібрала близько тисячі учасників. Зокрема, активісти “Нацкорпусу” вимагають притягнути до відповідальності винних у розкраданнях в “Укроборонпромі”.

Правоохоронці заблокували проїзд на підходах до Адміністрації президента. Також перекриті в’їзди на вулиці Шовковична, Інститутська, Лютеранська, Садова, Круглоуніверситетська та Липська. На закриту територію можуть потрапити тільки мешканці довколишніх будинків.

Як

Залиште свій коментарLoading...