Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У ДСНС розповіли, що за речовина отруїла дітей у Черкасах

У ДСНС розповіли, що за речовина отруїла дітей у Черкасах

Хімічна речовина, яку було розпорошено в Черкасах, в результаті чого в місті отруїлися 11 дітей, була легкою за складом і, більш за все, до бойових не відносилася.


Як інформує replyua.net, про це в коментарі «Громадському» розповів помічник голови ДСНС регіону Костянтин Проценко. Зокрема, він сказав:

«Стан потерпілих не важкий. Це означає, що речовина, яка там була, швидше за все відноситься до хуліганських дій. Вона не є ні отруйною, скажімо в прямому сенсі, і не бойовою, або спеціально підготовленою для того, щоб завдати людям шкоди. Ця речовина дуже легка в плані впливу, і це означає, що вона складається з декількох, а, можливо, тільки двох складових».

Читайте також  Хакери зашифрували сайт українського міністерства і вимагають біткоїни

За його словами, визначити, яка саме це речовина складно через сильний вітер і час, що пройшов між отруєнням і приїздом групи ДСНС. Проценко додав:

«Легка рідина або речовина, яка там була, вона дуже швидко розклалася на складові, які дуже складно в таких умовах визначити. Чим легше речовина, тим швидше вона розпадається і важче її досліджувати».

Він розповів також, що до сих пір основною версією отруєння дітей в Черкасах залишається «локальне розпилювання невідомої речовини».

Залиште свій коментар