Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У Києві уродженці Донецька на BMW побили ветерана АТО: з’ясувалися нові деталі нападу

У Києві уродженці Донецька на BMW побили ветерана АТО: з’ясувалися нові деталі нападу

На ветерана АТО Івана, якого разом із дружиною побили в Києві 16 жовтня, нібито напали вихідці з Донецька.

Про це в Facebook повідомив блогер Тимофій Гольц. Нагадаємо, учасника війни на Донбасі побили двоє чоловіків після того, як він зробив зауваження водієві BMW. Останній також протаранив авто АТОвця.

“Прізвища воїна публікувати не буду, але людина героїчна: понад два роки провів у полоні, в який потрапив під час виконання бойового завдання в тилу ворога. У глибокому тилу – в окупованому Луганську. До того ж він із ще одним фахівцем своєї справи був затриманий уже після успішного виконання завдання”, – розповів Гольц. Учасник АТО був звільнений із полону в грудні 2019 року.“І вчора [16 жовтня], у глибокому нашому тилу, в центрі Києва, Івана побили вихідці з Донецька. Які перекрили проїжджу частину своєю машиною і яким зробив зауваження Іван. До речі, Іван лежав у госпіталі, ослаблений наслідками COVID-19”, – продовжив блогер. Після побиття потерпілого було госпіталізовано.

Потерпілий


Читайте також  НАБУ задержало "кума" главы ГБР на крупной взятке: все подробности

Він також назвав ім’я ймовірного нападника й опублікував деякі дані з відкритих джерел про нього. За інформацією блогера, АТОвця побив Свиридов Ігор Вікторович, 25.08.1968 року народження. Він зараз прописаний у Києві.

Гольц написав, що на Свиридова зареєстровані автомобілі:

  • BMW X7, 2020 року випуску;
  • MERCEDES-BENZ AMG GT 63 S;
  • LAND ROVER DEFENDED, 2020 року випуску.

Зазначимо, номерний знак BMW X7 збігається з номерами машини нападників, сфотографованої на місці інциденту.

BMW, водій якої нібито побив ветерана

“Свиридов веде прихований спосіб життя, дані про нього важко знайти у відкритих джерелах… Викликає запитання швидке збагачення Ігоря. Ще в 2012 році він шукав роботу в Житомирі на 4000 грн (працював адміністратором в ТВ “Аванта”, Житомир), а в 2020 році купує елітні авто. Привалило щастя? Звідки?” – запитав блогер.

Повний пост Тимофія Гольця
Скриншот
Скриншот
Скриншот
Залиште свій коментарLoading...