Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У Києві вандал повалив ханукальний світильник і похвалився відео: українці в люті

У Києві вандал повалив ханукальний світильник і похвалився відео: українці в люті

У Києві чоловік повалив ханукальний світильник на Контрактовій площі і зняв свою витівку на відео. Акт вандалізму житель столиці Андрій Рачок супроводжував антисемітським висловлюванням.

Скандальний ролик опублікував директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський у своєму Facebook.

На кадрах Рачок розповів, що таким чином він продемонстрував приклад, як “потрібно поводитися з іноземцями, які займаються узурпацією влади, окупацією територій, геноцидом”.Після цього чоловік підійшов до встановленого біля пам’ятника Григорію Сковороді ханукального світильника (дев’ятисвічника) і повалив конструкцію.

Потім він заявив: “Українці – ми сила, жи*ам – могила”.
Рачок “похвалився” цим відео у своєму Facebook, і незабаром опублікував витяг з ЄРДР з інформацією про те, що стосовно нього було порушено кримінальне виробництво за ч. 1 статті 296 КК (хуліганство). Про це Об’єднана єврейська громада України повідомила у своєму Telegram-каналі.

Пізніше Рачок зробив ще одну спробу перевернути ханукію, але цього разу у нього нічого не вийшло, позаяк вона виявилася привареній до плитки.

Читайте також  Хотів втихомирити: на Київщині боєць воєнізованої охорони розстріляв в електричці хуліганів

“Об’єднана єврейська громада України кваліфікує дії та висловлювання Андрія Рачка як антисемітизм і закликає правоохоронні органи до об’єктивного розслідування. Ми додатково звернемося в правоохоронні органи із заявою про відкриття кримінальної справи за статтею 161 КК України”, – йдеться в повідомленні.

Відео: У Києві чоловік повалив ханукальний світильник на Контрактовій площі

Витівка чоловіка викликала у мережі безліч гнівних коментарів – українці обурюються через такий акт вандалізму і дике антисемітське висловлювання людини, яка називає себе “патріотом”.

  • І це відбувається в моєму улюбленому Києві… А де поліція? Як можна таке допускати?
  • ООО, Боже….
  • А де поліція?
  • Шаріков!
  • Уй**ок. А є якийсь фонд, який збирає гроші на найкрутішого адвоката, щоб посадити цього героя? Готовий брати участь!
Залиште свій коментарLoading...