Головна / Новини / Світ / У Нью-Йорку медпрацівника госпіталізували після щеплення вакциною від коронавірусу Pfizer та BioNTech

У Нью-Йорку медпрацівника госпіталізували після щеплення вакциною від коронавірусу Pfizer та BioNTech

Постраждалому надали медичну допомогу, він перебуває у стабільному стані.

У Нью-Йорку зафіксували першу “серйозну алергічну реакцію” на вакцину від COVID-19 компаній Pfizer та BioNTech, щеплення яких в місті отримали вже понад 30 тисяч людей.

Про це із посиланням на міську службу охорони здоров’я повідомляє NBC New York.На побічні ефекти поскаржився один із медпрацівників. Дані щодо його особи, а також деталі щодо симптомів залишаються невідомими у зв’язку із політикою конфіденційності. Зазначається, що постраждалого лікаря госпіталізували, пацієнт “пройшов курс лікування та перебуває у стабільному стані”.
Під час брифінгу представники міської влади наполягли на тому, що “вакцини від COVID-19 цілком безпечні та ефективні”, зокрема для “переважної більшості людей, які страждають від алергії”.

Тим часом представники органів охорони здоров’я наголошують на тому, що спільно із Центрами з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) ретельно відстежують повідомлення про серйозні побічні ефекти. Вони додають, що розповсюдження препаратів для захисту від COVID-19 продовжуватиметься й надалі. А охочим вакцинуватися, які мають в анамнезі алергічні реакції, радять спершу порадитися зі своїми лікарями.

Читайте також  Иосиф Кобзон впал в кому

Від початку вакцинації про декілька випадків алергічної реакції на щеплення вакциною від компаній Pfizer та BioNTech повідомляли у США та Великій Британії. Три із них відбулися на Алясці. Нагадаємо, що одну із медпрацівниць регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно госпіталізували за десять хвилин після щеплення “із ознаками анафілактичної реакції”, зокрема “з посиленим серцебиттям, задишкою, а також шкірними висипаннями та почервонінням”.

У США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала 14 грудня. Першими використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від коронавірусу дозволили також Велика Британія, Бахрейн, Канада, Саудівська Аравія та Мексика.

21 грудня позитивну оцінку американсько-німецькій вакцині BioNTech/Pfizer дало і Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА).

Залиште свій коментарLoading...