Головна / Новини / Економіка / У «Приват24» з’явилась нова послуга яка сподобається всім українцям

У «Приват24» з’явилась нова послуга яка сподобається всім українцямУ онлайн-сервісі «Приват24» з’явилась функція, яка дозволяє отримати 100% вартості повернених квитків.

ПриватБанк запустив новий сервіс, який гарантує повернення повної вартості залізничних квитків, у разі їх скасування поїздки. Про це йдеться у повідомленні прес-служби банку.


У онлайн-сервісі «Приват24» з’явилась функція, яка дозволяє отримати 100% вартості повернених до відправлення потяга квитків протягом трьох днів, не залежно від причиниповернення.Однак ця послуга платна та становить приблизно 11% від вартості квитка. Новий сервіс доступний пасажирам, котрі придбали квитки на поїзд у «Приват24», на сайті bilet.pb.ua або у відділеннях банку. Повернути кошти за відмінену поїздку залізничним транспортом можна у додатку «Приват24» або у відділеннях ПриватБанку.

Читайте також  Інфляція в Україні різко прискорилася восени

Нагадаємо, у квітні 2016 року ПриватБанк запустив послугу повернення залізничних квитків через сервіс банку, що дало змогу протягом однієї хвилини отримати кошти на картку, якою здійснювалась оплата онлайн-квитка.


Залиште свій коментар